VDK Kursai

DĖMESIO! Renkamos naujos grupės į Vakarinius kursus!

Registracija į kursus

Būtina išankstinė registracija el. paštu kursai@dizainokolegija.lt
Jeigu turite klausimų, skambinkite atsakingam darbuotojui mob. tel. Nr. 8 652 74121 arba administracijos kontaktiniu tel. Nr. (8 5) 261 1121.

Registruodamiesi nurodykite: Vardas, Pavardė, kursų pavadinimas, el. pašto adresas ir kontaktinis telefono numeris.
Kai užsiregistruosite, Jums bus atsiųstas registraciją patvirtinantis laiškas su detalesne informacija dėl apmokėjimo už kursus tvarkos.

Vakarinių kursų sutarties forma*
*Sutartis 2 egzemplioriais yra pasirašoma pirmojo susitikimo metu. Registruodamiesi į kursus Jūs patvirtinate, kad sutinkate su sutarties sąlygomis.

Taikomos nuolaidos

Pažymėjimas

Išklausius 60 proc. numatytos pasirinktų kursų trukmės, Jums bus išduotas Vilniaus dizaino kolegijos pažymėjimas, kuris patvirtina neformaliu mokymosi būdu įgytas kompetencijas.

Kursų organizatorius

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, vienintelė Lietuvoje išskirtinai į taikomuosius menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. 2015, 2016 ir 2017 metais Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinguose Kolegija užima pirmąją poziciją dizaino studijų srityje. Kolegija siūlo rinktis mados dizaino, grafinių komunikacijų dizaino, kūrybinių industrijų dizaino, taikomosios fotografijos, vaidybos, interjero dizaino studijas ar anglų kalba studijuoti tarptautinę jungtinę interjero dizaino studijų programą, vykdomą Lietuvoje ir Portugalijoje.

Paskubėkite registruotis, nes laisvų vietų kursuose mažėja!