VDK Kursai

DĖMESIO! Renkamos naujos grupės į Vakarinius kursus!

Registracija į kursus

Būtina išankstinė registracija el. paštu kursai@dizainokolegija.lt arba tel.: (8 5) 261 1121, mob. tel.: 8 652 74121.
Jeigu turite klausimų skambinkite tel.: (8 5) 261 1121 arba mob. tel.: 8 652 74121.

Registruodamiesi nurodykite: Vardas, Pavardė, kursų pavadinimas, el. pašto adresas ir kontaktinis telefono numeris.
Kai užsiregistruosite, Jums bus atsiųstas registraciją patvirtinantis laiškas su detalesne informacija dėl apmokėjimo už kursus tvarkos.

Vakarinių kursų sutarties forma*
*Sutartis 2 egzemplioriais yra pasirašoma pirmojo susitikimo metu. Registruodamiesi į kursus Jūs patvirtinate, kad sutinkate su sutarties sąlygomis.

Taikomos nuolaidos

Pažymėjimas

Išklausius 60 proc. numatytos pasirinktų kursų trukmės, Jums bus išduotas Vilniaus dizaino kolegijos pažymėjimas, kuris patvirtina neformaliu mokymosi būdu įgytas kompetencijas.

Kursų organizatorius

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, vienintelė Lietuvoje išskirtinai į taikomuosius menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. 2015 ir 2016 metais Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinguose Kolegija užima pirmąją poziciją dizaino studijų srityje. Kolegija siūlo rinktis mados dizaino, grafinių komunikacijų dizaino, kūrybinių industrijų dizaino, taikomosios fotografijos, vaidybos, interjero dizaino studijas ar anglų kalba studijuoti tarptautinę jungtinę interjero dizaino studijų programą, vykdomą Lietuvoje ir Portugalijoje.