Interjero dizaino kursai

3D modeliavimo kursai pradedantiesiems (3Ds Max ir V-Ray)

Kursai skirti projektuotojams, dizaineriams norintiems integruoti 3D vizualizavimo įgūdžius į projektavimo procesą. Užsiėmimuose naudojama 3Ds Max Design programa ir Vray 3.4 vizualizavimo įskiepas. Kursų metu mokomasi modeliuoti nesudėtingus objektus, įkelti modelius iš projektavimo programų, nustatyti jiems apšvietimą, kameras, tekstūras, sumodeliuoti aplinką. Gilinamasi į kokybinius vizualizavimo aspektus.

Šių kursų tikslinė grupė - kursai skirti įvairia projektavimo veikla užsiimantiems specialistams arba studentams, siekiantiems praplėsti žinias pastatų vizualizavimo srityje. 3Ds Max programa, perprasti jos pagrindinius veikimo principus ir įgyti bazinių 3Ds Max žinių. Kursuose bus mokomasi vizualizuoti architektūrinę aplinką, pastato eksterjerą ir interjerą.

SVARBU! Kursų dalyviui reikalinga mokėti dirbti bent viena iš projektavimo, modeliavimo programų: AutoCAD (2D/3D), SketchUp, Revit. Kursų dalyviui nereikalingas joks pradinis 3Ds Max programos pasirengimas. Kursai pradedami nuo pačių programos darbo pagrindų.

Siekiamas rezultatas – Kursus baigę dalyviai gebės derinti anksčiau įgytas projektavimo žinias su 3Ds Max programos vizualizavimo galimybėmis, naudojantis populiariausiu pasaulyje vizualizavimo įskiepo - Vray teikiamais privalumais. Šių žinių ir gebėjimų pagrindu kursantai galės toliau savarankiškai ugdyti savo profesionalumą dirbant su 3Ds Max.

Žinių pritaikymas - Kursantai baigę kursus gebės atlikti architektūrinių arba interjero dizaino projektų vizualizacijas. Mokės integruoti vizualizavimo procesą į šiuolaikinę BIM projektavimo metodiką.

Dėl praleistų paskaitų. Visiems kursų registruotiems dalyviams persiunčiamas kondensuotas paskaitos konspektas su nuorodomis į literatūrą arba video pamokas. Praleidę paskaitas dalyviai turi galimybę iš persiųstos medžiagos išmokti temą patys, tačiau turės tam skirti daugiau laiko.

Dėmesio! Renkama nauja grupė, kviečiame registruotis.

SVARBU! Gavus el. paštu informaciją apie rezervuotą vietą grupėje, per 5 kalendorines dienas turite sumokėti visą pasirinktų kursų kainą arba 20 proc. kursų kainos. Vietų skaičius grupėje ribotas, tad vieta Jums patvirtinama tik gavus mokestį. Negavus apmokėjimo – rezervacija atšaukiama ir Jūs turėsite registruotis iš naujo.

Grupė:iki 14 dalyvių
Pradžia:2018 m. vasario mėn. 05 d.
Trukmė:3 mėnesiai/ 12 užsiėmimų po 3 akad. val. (iš viso 36 akad. val.)
Laikas:1 kartą per savaitę (pirmadieniais) – nuo 18:00 val.
Vieta:VšĮ Vilniaus dizaino kolegija, Kauno g. 34, Loftas, LK2 auditorija
Kaina:234,00 €
Dėstytojas:dr. Linas Krūgelis

Trumpa programa

Programa susideda iš 4 pagrindinių etapų:

  • Pažintis su 3Ds Max valdymu ir bazinėmis operacijomis (nesudėtingų objektų kūrimas 3ds Max 2013 programa, mažos apimties objekto 3D modeliavimas, 3D modeliavimas ir parametriniai modifikatoriai)
  • Pažintis su Vray įskiepu ir jo panaudojimo specifika (Vray įskiepo aktyvavimas, pažintis su pagrindinėmis pritaikymo galimybėmis, greitieji vizualizavimo nustatymai, vizualizavimas naudojant Vray Sun, Vray Sky ir Vray Camera, tekstūrų kūrimas ir valdymas 3ds Max 2013 naudojant Vray)
  • Vizualizavimo technika (vizualizavimo technika naudojant Vray HDRi, dirbtinio apšvietimo vizualizavimas interjere naudojant 3Ds Max ir Vray fotometrinius šviesos šaltinius, tekstūrų bibliotekos išplėtimas ir valdymas)
  • Pagalbinės funkcijos (darbo optimizavimas naudojant Vray Proxy, 3Ds Max ir AutoCad sąveika, DWG failų įkėlimas, pagrindiniai vizualizavimo kokybiniai parametrai, vizualizacijų grafinis redagavimas).

Trumpai apie dėstytoją:

Dr. Linas Krūgelis – architektas, humanitarinių mokslų daktaras. Paskaitas dėsto VGTU, VDK ir VDA. Specializuojasi architektūros, interjero ir pramonės gaminių dizaino srityse. Akademinėje veikloje dėsto kompiuterinį projektavimą 3Ds Max ir Solidworks programomis, dėsto projektavimo disciplinas interjero bei pramonės gaminių dizaino srityse, yra šešių mokslinių publikacijų autorius. Dėstytojas yra sukaupęs 12 metų praktinio darbo su 3Ds Max programa patirtį, atlikęs daugiau nei 100 vizualizavimo projektų.