Privatumo politika

Vilniaus dizaino kolegija rūpinasi Jūsų asmeninių duomenų saugumu ir griežtai laikosi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymų. Naršant šioje svetainėje bus renkami tik techniškai būtini asmeniniai duomenys. Šie duomenys jokiu būdu ir dėl jokios priežasties nebus parduoti arba perduoti trečiosioms šalims.

1. Sutikimas ir duomenų naudojimas tik nurodytiems tikslams

Įvedant asmeninius arba su verslu susijusius duomenis (vardai ir pavardės, adresai, el. pašto adresai, telefono numeriai ir kt.), šie duomenys atskleidžiami visiško savanoriškumo pagrindu. Įvesdami šiuos duomenis, Jūs duodate sutikimą juos rinkti, apdoroti ir naudoti ryšiui su Jumis palaikyti bei atsakyti į Jus dominančius klausimus. Duomenys nerenkami, neapdorojami ir nenaudojami jokiems kitiems tikslams. Vilniaus dizaino kolegija įsipareigoja neatskleisti, neperduoti, neparduoti šių duomenų trečioms šalims. Šį sutikimą galima atšaukti bet kuriuo metu, ir tai galios nuo atšaukimo momento.

2. Anoniminis duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Jūsų naršyklė siunčia informaciją, kuri automatiškai renkama ir įrašoma Vilniaus dizaino kolegijos serverio registracijos faile. Pavyzdžiui: naršyklės tipas ir (arba) versija; naudojama operacinė sistema; persiuntėjo URL (prieš tai aplankyta svetainė); besikreipiančiojo kompiuterio serverio vardas (IP adresas); serverio užklausos laikas. Šių duomenų neįmanoma susieti su konkrečiais asmenimis. Šie duomenys su kitais duomenų šaltiniais neapjungiami, po statistinės analizės jie bus pašalinti.

3. Slapukai

Mūsų svetainė lankomumo analizei naudoja vadinamuosius slapukus. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos naršyklė patalpina ir įrašo Jūsų kompiuteryje. Slapukai nekenkia Jūsų kompiuteriui ir juose nėra jokių virusų.

4. Teisė gauti informaciją

Jūs turite teisę prašyti informacijos apie tai, kokie Jūsų asmens duomenys laikomi, jų kilmę, gavėjus ir apie jų laikymo tikslą. Mūsų duomenų apsaugos prižiūrėtojas suteiks Jums informaciją gavęs užklausą adresu vdk@dizainokolegija.lt. Be to, Jūs turite teisę taisyti, blokuoti ir šalinti Jūsų asmeninius duomenis pagal galiojančias teisės nuostatas.

5. Saugumas

Vilniaus dizaino kolegija turi įdiegusi technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti mums pateiktus duomenis nuo atsitiktinio arba tyčinio klastojimo, praradimo, sunaikinimo arba nesankcionuotos prieigos. Atsižvelgdami į technologinę pažangą, mes nuolatos tobuliname savo saugumo priemones.

6. Papildoma informacija

Mums svarbus Jūsų pasitikėjimas. Todėl atsakysime į visas Jūsų užklausas dėl asmeninių duomenų apdorojimo. Jeigu turite kokių nors klausimų, į kuriuos nebuvo atsakyta šioje deklaracijoje, arba kokiu nors klausimu pageidaujate išsamesnės informacijos, nesivaržydami bet kuriuo metu kreipkitės adresu vdk@dizainokolegija.lt.