Kodėl VDK?

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, išskirtinai į menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. Kūrybingiems žmonėms kolegija siūlo rinktis mados dizaino (lietuvių ar rusų kalba), interjero dizaino (lietuvių ar rusų kalba), grafinių komunikacijų dizaino, kūrybinių industrijų dizaino, taikomosios fotografijos, vaidybos studijas bei anglų kalba studijuoti tarptautinę jungtinę interjero dizaino studijų programą, vykdomą Lietuvoje ir Portugalijoje.

Kiekvienam studijuojančiam suteikiame išskirtinį dėmesį, padedame atskleisti individualų talentą, užtikriname progresyvius mokymo būdus, draugišką ir pozityvią atmosferą. Dėstytojų ir studentų bendravimas remiasi abipusiu pasitikėjimu, atvirumu, tolerancija – kiekvienas yra gerbiamas ir išklausomas.

Jaukiose Vilniaus dizaino kolegijos patalpose verda pašėlęs studentiškas gyvenimas – čia gausu popaskaitinės veiklos ir galimybių tobulėti.

Plačiai išvystėme tarptautinį bendradarbiavimą – pažangiausi studentai pusmečiui ar metams vyksta studijuoti į užsienio aukštąsias mokyklas bei turi galimybę atlikti profesinę praktiką užsienyje. Naujausiomis tarptautinėmis žiniomis ir patirtimi su studentais dalijasi aukštos kvalifikacijos, tarptautinį pripažinimą pelnę kūrėjai bei lektoriai, atvykstantys į Vilniaus dizaino kolegiją iš užsienio aukštųjų mokyklų.